Skip links

Ip Santral Sistemi (Çağrı Merkezi Sistemi)

PlusPBX Ip Santral Sistemi(Çağrı Merkezi Sistemi)

PlusPBX Ip Santral Sistemi, Verimor Telekom müşterilerine ücretsiz olarak sunulan bir çağrı merkezi sistemidir. PlusPBX Ip Santral Sistemi lokalinize kurulmaktadır.

PlusPBX Ip Santral Sistemi (Çağrı Merkezi Sistemi) Özellikleri

Sınırsız Agent Tanımlama
PlusPBX üzerinde sınırsız agent hesabı tanımlanabilir ve herhangi bir lisanslandırma ücreti yoktur. Agentlarınız, santrale dahili olarak kayıt olur ve aramalarını santralin dahilisi olarak yaparlar.

Çağrı Ses Kayıt Sistemi
PlusPBX Ip santralin dahilisi olan agentlarınızın, gelen(inbound) ve giden(outbound) tüm çağrı görüşmelerinin ses kayıtları santralin içinde otomatik olarak tutulur. Santral içinde tutulan ses kayıtlarının tamamını santralin web arayüzünden görüntüleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çağrı Raporlama
Gelen ve giden tüm çağrıların detaylı raporları santral içerisinde otomatik olarak tutulmaktadır. Tüm bu raporları santralinizin web arayüzünden, çağrının zaman aralığı, arayan ve aranan numara, arayan operatör, çağrının durumu (cevaplandı, meşgul, cevap yok, hatalı), cevaplanan çağrı süresi şeklinde filtreleme yapılabilir ve tüm bunları bilgisayarınıza excel, csv ve pdf formatlarında indirebilirsiniz.

Agent(Operatör) Raporlamaları
Agentlarınızın filtrelenen tarihler arasındaki tüm gelen ve giden çağrı sayılarını ve çağrıda kaldığı toplam süreyi görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle performans değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Flash Panel (Meşguliyet Paneli)
Agentlarınızın anlık olarak durumlarını, hangi numarayla, görüşme süresini, flash panelden görüntüleyebilirsiniz.

Sesli Karşılama Sistemi (IVR – Sesli Otomatik Robot)
Sesli otomatik robot, sizi arayan müşterilerinize, oluşturulmuş IVR ses kaydını dinletilerek tuşlama yaptırtarak belirlenen senaryolarla belirtilen agentlara bağlanmalarını sağlar. Dışarıdan aranan numaranıza veya projenize göre farklı IVR ses kayıtları dinletebilir, projeye göre agentlara çağrı düşmesini sağlayabilirsiniz.

PlusPBX Ip Santral Sisteminde ya da Verimor Telekom tarafından, tarafınıza tahsis edilen 0212, 0216, 0850 vb. tek numara ya da Verimor Telekom’a taşınan sabit telefon numaranız üzerinden herhangi bir ek donanıma ihtiyaç olmadan anlık olarak sınırsız çağrı alabilirsiniz.

Yorum Yapın