Skip links

Hakkımızda

2008 yılında Verimor Telekomünikasyon Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla kurulan şirketimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilerek telekomünikasyon alanında alternatif telekom operatörü olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Verimor Telekom, 2011 yılında BTK tarafından kendi numara bloklarını tahsis ederek müşterilerine numara tahsisi yapmaya başlamış, aynı zamanda sabit numara taşıma konusunda da hizmet vermeye başlamıştır.

Verimor Telekom, bireysel ve kurumsal müşterilerine sabit telefon, toplu sms hizmeti vermenin yanı sıra müşterilerine santral çözümleri de sunmaktadır.

Telekomünikasyon sektörünün temsilcilerinin en büyük sorunu olan hizmette devamlılık ve hizmet sonrası destek konularındaki eksiklikleri kapatmayı, telekomünikasyon alanında alternatif çözümler sunarak fark yaratmayı amaçlayan şirketimiz, yurt içi tüm operatörlerle ara bağlantılarını tamamlamış, donanımlı alt yapısıyla sistemlerini yedekli olarak kurmuş bir operatör olarak kesintisiz hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen alternatif telekom operatörleri arasında yerini almıştır.

2013 yılında şirketimiz Verimor ’u markalaştırmaya yönelik çalışmalar yapmış olup, ISO 9001:2008 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 27001:2013 (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi) sistemlerini kurarak belgelerini almış ve ünvanını VERİMOR TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Vizyonumuz

Türkiye’de Telekom sektörünün gelişmesine ve tekelin bitmesine faydalı olacak gerekli teknolojiyi, yatırımı ve hizmeti şirketlere ve son kullanıcıya ulaştırmak, rekabet oluşturmak ve en iyi hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Bilgi birikimini ve teknolojik altyapısını sürekli geliştiren, teknolojik gelişmeleri uluslararası boyutta yakından takip eden firmamızın misyonu, yenilikleri müşterilerine en güncel ve en iyi şekilde sunmak; kalite, hizmet anlayışı ve sektörde marka olma bilinci ile fark yaratmak, müşterilerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda hizmet alanını ve kalitesini sürekli geliştirmek ve sektörde büyümeyi ilke edinmektir.