Skip links

Neden Verimor?

2008 yılında kurulan şirketimiz, 10 yılı aşkın süredir telekomünikasyon alanında yüksek deneyimli personelleriyle hizmet vermektedir.

Abonelerimize hizmet öncesi ve sonrası teknik ve operasyonel süreçlerde hızlı ve kaliteli destek vermeyi misyon edinmiştir.

Gelişmiş online işlem merkezini kullanarak tüm işlemlerinizi bilgisayar veya akıllı telefonunuzla online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

TIER III sertifikasına sahip Türk Telekom Gayrettepe ve Türk Telekom Ümitköy Datacenter‘larında aktif-aktif çalışan sistemlerle coğrafi yedeklilik sağlanmaktadır.

Ses ve SMS tarafında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil (Avea) ile SS7 ara bağlantılarıyla direkt trafik gönderilmektedir. Farklı STH operatörlerle de yedeklilik sağlanmaktadır.

Telekomünikasyon alanında profesyonelleşmiş kendi ARGE ekibi bulunmaktadır. Verimor, iş ortağı veya abone ihtiyaçlarına özel uygulamalar geliştirebilmektedir.

Sistemlerimizde donanımsal ve yazılımsal olarak tüm güvenlik önlemleri mevcuttur. Ayrıca abonelerimiz “Fatura Koruması” özelliğiyle voip hesabına harcama limitleri tanımlayabilirmektedir.

Şirketinizin aylık sabit telefon giderlerinde ortalama %45 – %90 arası tasarruf sağlarsınız.

Sabit telefon hizmetlerimizde sabit ücret uygulaması yoktur. Hiçbir numaranız için sabit ücret ödemezsiniz.

Abonelerine vermiş olduğu hizmetleri daha kaliteli ve güvenli sunabilmek için sistemlerini ISO standartları kapsamında revize etmiştir. Verimor, “ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi” ve “ISO/IEC 27001:2005 Bilgi Güvenligi Yönetim Sistemi” belgelerinin getirdiği standartlarda hizmet vermektedir.

Ana hizmetlerimiz olan sabit telefon hizmeti ve toplu sms hizmetinin yanı sıra ip santral veya bulut (sanal) santral çözümleri, çağrı merkezi çözümleri ve internet hizmeti gibi tamamlayıcı hizmetleri tek firma üzerinden alabilirsiniz.

Verimor, iş ortaklarına özel çağrı yoğunluğu olan müşterilerinin çağrılarını birden fazla santrale dağıtarak yollayabilmektedir. Bu uygulama aynı zamanda santral yedeklilik çalışması olarak da kullanılabilir.

Özel çözümlerimizle şubeleriniz arası ücretsiz ve sınırsız görüşme imkânı sağlarsınız.

Ses (VoIP), SMS, santral çözümleri ve internet hizmetini aynı anda tek firmadan alabilirsiniz. Tek firma ve tek faturayla tüm iletişim faaliyetlerinizi çözersiniz.