Skip links

İnsan Kaynakları

Verimor Telekom olarak hedeflerimize ulaşmanın en önemli ve en birincil aracının kalifiye, bilinçli ve mutlu çalışanlarla mümkün olduğunun bilincinde olarak, uzmanlaşmış ve işine tutkuyla bağlı çalışanlarımız sayesinde Telekomünikasyon alanında rekabet etmeye, büyümeye ve katma değer üretmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti; Önceliğimiz müşterilerimize sahip olduğumuz kaynakları en etkin şekilde kullanarak en iyi hizmeti vermektir.

Çalışan Memnuniyeti; Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.

Verimor Telekom, sektörün önde gelen Telekomünikasyon kuruluşlarından birisi olmak amacıyla 2009 da çıktığı bu yolda, müşteri memnuniyetini sağlamanın, personel mutluluğuna endeksli olduğunu göz önünde bulundurarak nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmayı hedeflemektedir.

Gelişmekte olan Telekomünikasyon sektöründe gün geçtikçe büyüyen Verimor Telekom’un bir üyesi olmak ister misiniz?

İş başvurusu için ik@verimor.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderiniz.