SIKÇA SORULAN SORULAR

Voip, Voice Over Internet Protocol’ün kısaltmasıdır. İnternet üzerinden telefon görüşmesi anlamı taşımaktadır. Yeni nesil telekom hizmeti voip teknolojisiyle verilmektedir. VoIP hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı şehiriçi, şehirlerarası ve/veya uluslararası telefon hizmeti sunulabilmesi için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından telekomünikasyon operatörlerine verilen lisanstır.
– Aylık sabit ücret ödemezsiniz.
– Tek numaranızla anlık sınırsız çağrı alabilirsiniz.
– Taşınan sabit numaranız için ücretsiz telesekreter servisinden yararlanabilirsiniz.
– Verimor Telekom’un avantajlı tarifelerinden yararlanarak tasarrufa geçersiniz.
Hayır. Verimor Telekom’dan numara almak ve kurulum ücretsizdir.
0850 532 00 00 Verimor Telekom Müşteri Hizmetleri numarasından arayarak veya online abonelik sistemimizle başvuruda bulunabilirsiniz. Online abonelik için tıklayınız.
Hayır. Numaranız olduğu gibi hiç değişmeden taşınacaktır.
Hayır. Tamamen ücretsiz bir hizmettir.
Hayır. Verimor Telekom sabit telefon hizmetlerinde sabit ücret uygulaması yoktur.
Hayır. Numaranızı taşımakla artık Türk Telekom’daki tüm fiziksel ve ticari bağlantınız bitmiş olacaktır.
Bu durumda hattınız taşınabilmekte fakat internetiniz kesilecektir.Numara üzerindeki ADSL’inizi, yalın ADSL’e geçirerek numaranızı taşıyabilirsiniz.
Hayır. Bu numaranızdan faks alamayacaksınız.
Numara taşıma süreci verici operatörün onay vermek süresine bağlı olarak maksimum 5 iş günü sürmektedir. Bu süre yasal süredir. Türk Telekom ‘a girilen numara taşıma talepleri ortalama 48 saat içinde taşınmaktadır.
Numara Taşıma işlemi verici operatörün onay verdiği saat diliminde kesinti olmadan gerçekleşmektedir.
Evet. Bütün operatörleri Verimor Telekom tarifeleri ile %70’varan indirimlerle arayabileceksiniz.
Evet. Türkiye’deki tüm operatörlerle arabağlantılar tamamlanmıştır, tüm operatörlerden aranabilirsiniz.
Evet. PRI hattınızı taşıyabilirsiniz.
Evet. Uyarı tonu çağrı başlangıcında verilmektedir.
1- Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi
2- Vergi levhası
3- Yetkiliye ait imza sirküleri
4- Mevcut operatör son faturası
5- Abonelik sözleşmesi
1- Kimlik fotokopisi
2- Mevcut operatör son faturası
3- Abonelik sözleşmesi
Evet. Numara taşıma formlarında ve abonelik sözleşmelerinde ıslak imzanız bulunmalıdır.
Evet. Giden ve gelen tüm çağrıları detaylı olarak https://oim.verimor.com.tr adresinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacağınız online işlem merkezinden takip edebilirsiniz.
0850 532 00 00 Verimor Telekom Müşteri Hizmetleri numarasından arayarak veya bu linkten bize başvuru yapabilirsiniz.
Çağrı merkezleri, son dönemlerde 444’lü numaraların yerine Göçebe(0850) numara kullanmayı tercih etmektedirler. 444’lü numaranın hem müşteri hem de firma açısından maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda 0850’li numaraları tercih etmenizi öneririz.
0850 532 00 00 Verimor Telekom Müşteri Hizmetleri numarasından arayarak veya bu linkten bize başvuru yapabilirsiniz.
Yeni kuracağınız çağrı merkeziniz için ücretsiz danışmanlık, projelendirme ve destek hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamda voip ve network uzmanlarımızla lokasyonunuzu ziyaret ederek sahip olduğunuz ve olması gereken altyapı, donanımlar, yazılımlar ve standartlar konusunda size danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Çağrı Merkezi müşterilerimize PlusPBX Çağrı Merkezi Sistemini ücretsiz olarak sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Halihazırdaki çağrı merkeziniz için voip ve network uzmanlarımızla lokasyonunuzu ziyaret ederek sahip olduğunuz ve olması gereken altyapı, donanımlar, yazılımlar ve standartlar konusunda size danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Çağrı Merkezi müşterilerimize PlusPBX Çağrı Merkezi Sistemini ücretsiz olarak sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Tek Tıkla Ödeme; Verimor’da her alışverişinizde PayPal hesabınıza giriş yapmanıza gerek kalmadan ödemenizi hızla tamamlamanızı sağlayan PayPal güvencesinde bir servistir. PayPal Tek Tıkla ödeme ile alışverişlerinizi daha da hızlı tamamlarsınız.
Tek Tıkla Ödeme servisini iptal etmek isterseniz PayPal hesabınıza giriş yaparak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
Hesabım – Kullanıcı profili – Profili görüntüleyin veya düzenleyin – Param – Önceden onaylı ödemelerim
Toplu SMS, internetin olduğu her yerden, müşterilerinize veya hedef kitlenize toplu yada tek tek kısa mesaj gönderme servisidir.
Toplu SMS ‘i SMS panelimiz üzerinden ya da engtegrasyonla kullanmış olduğunuz yazılımınız üzerinden gönderebilirsiniz.
SMS API ile kendi yazılımızdan entegre ederek SMS gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Evet. SMS panelimiz mobil ve tablet uyumludur.
Talep edilen alfanumerik başlık ,11 haneli olmalıdır. Talep edilen başlıklarda belge tebliğ edilmelidir. Sadece bu şartlarda onaylanan başlıklarla gönderim yapılabilir.
SMS paketlerindeki SMS ‘ler 2 yıl süreyle kullanılabilmektedir.
Aramalarınızı voip üzerinden yapacaksınız veya farklı lokasyonlardan dahili olarak bağlanılcaksa internet bağlantısı gereklidir.
Evet. Santral web arayüzünden tüm çağrı raporlarını alabilirsiniz.
Bulut santral olarak kullanırsanız maksimum 6 aylık ses kaydı tutulur. Lokal çözümümüzü kullanmanız durumunda tutulacak ses kaydı ip santral disk kapasitesine bağlıdır.
Bulut santral (sanal santral) aynı gün içinde hazır olur. Lokal çözümde ise, projenin durumuna göre 2-5 iş günü içerisinde kurulum gerçekleşir.
Tab content