Online İşlem Merkezinde Güvenli Ödeme Yöntemleri (3D Secure)

3D Secure Nedir?
İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilmiştir. İnternet üzerinden yapılacak alışveriş için ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek bankanıza kayıtlı olan Cep telefonunuza SMS ile doğrulama kodu gelmektedir. Bu kodu bankanızın sistemine girmeniz durumunda ödemeniz gerçekleşmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.

Verimor Telekom Online İşlem Merkezinden (OİM) kredi yüklemesi nasıl yapılır?

Verimor Telekom’dan tarafınıza e-posta ile gelen VoIP hesabınızın bilgileri ile Online İşlem Merkezine (OİM) giriş yapınız. Sol tarafta yer alan “Muhasebe İşlemleri” menüsünden “Ödeme Yap” kısmına tıklayarak veya anasayfa üzerinden ses bakiyesi kısmındaki ödeme yap seçeneğini tıklayarak ödeme ekranına geliniz.


Resmi tıklayarak büyütebilirsiniz

Ödeme yapacağınız tutarı en az 50 TL olmak şartıyla yazınız ve kart bilgilerinizi girerek “Ödeme Yap” kısmına tıklayınız.


Resmi tıklayarak büyütebilirsiniz

Bilgileri girdikten sonra bilgilerinizi kontrol etmeniz amacıyla ön izleme ekranı gelecektir. Bilgilerinizi kontrol ederek “Ödeme Yap” kısmına tıklayınız.


Resmi tıklayarak büyütebilirsiniz

“Ödeme Yap” kısmına tıkladıktan sonra sayfada bankanızın ekranı açılacaktır. Banka tarafından istenen bilgileri giriniz.


Resmi tıklayarak büyütebilirsiniz

İstenen bilgileri girdikten sonra ödemeniz onaylandığı taktirde hesabınıza krediniz işlenir.


Resmi tıklayarak büyütebilirsiniz