Skip links

Sabit Numara Taşıma

Sabit Numaranızı Değiştirmeden, Yeni Operatörünüzün Avantajlarını Keşfedin!

Online Numara Taşıma Başvurusu

Sabit Numara Taşıma Nedir?

Sabit numara taşıma, sabit numaranızın değişmeden mevcut operatörünüzden farklı bir operatöre taşınması işlemidir. Sabit numara taşıma işlemi ile hizmet alınan mevcut operatörünüzle ticari ve fiziksel bağlantınız tamamen kesilecek, numaranız taşınan operatörden hizmet verir duruma geçecektir.

Numaranızı Verimor’a Taşımanın Avantajları

Sahip olduğunuz numaranız değişmeden ve lokasyon bağımlılığı olmadan kullanabilirsiniz.

Numara taşımanın herhangi bir taşıma, kurulum ve abonelik ücreti yoktur. İlk kullanım maliyeti sıfırdır.

Aylık sabit ücret uygulaması yoktur. Tamamen ücretsiz bir servistir.

Numaranızı taşımanızla birlikte eski operatörünüze olan tüm fiziksel ve ticari bağlantınız kesilir. Dolayısıyla eski operatörünüz artık hiçbir şekilde faturalama yapamaz ve eski operatörünüzün lokasyonunuza gelen telefon hattı kesilir.

Taşıdığınız tek bir numara üzerinden eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. (İnternet bant genişliğinize bağlı olarak.)

Farklı projeleriniz için birden fazla numara taşıyabilirsiniz. Taşıdığınız numaralar aranan numaranız bilgisi eşliğinde (CLD) mevcut hesabınıza yönlendirilir. Böylelikle santralinizde aranan numaranıza göre senaryolar oluşturabilir, santralinizde birden fazla proje çalışabilirsiniz.

Numaranızı Verimor’a taşıma süreci içerisinde kesinlikle kesintiler oluşmamaktadır.

Ücretsiz telesekreter servisi

Taşıdığınız numarayı istediğiniz mobil veya sabit numaraya yönlendirme.

Taşınan Numara Nasıl Kullanılır?

Bulut Santral

0850 numarayı şirketlerde kullanmak için en gelişmiş yöntem bulut santral sistemleridir.

Bulut Santral (Sanal Santral), bulut tabanlı internet üzerinden hizmet veren, şirketinizde telefon santrali bulundurmanıza gerek kalmaksızın, internetin olduğu her yerden tüm santral özelliklerini kullanabileceğiniz, internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Detaylı Bilgi
Ip Telefon

0850 numarayı ip telefona tanımlayarak kullanabilirsiniz. Genellikle bireysel çözüm olarak tercih edilir.

Bilgisayar / Kulaklıklı Mikrofon

0850 ‘li numarayı, bilgisayarınıza yükleyeceğiniz arama yazılımı üzerinden kulaklıklı mikrofon aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Akıllı Telefon Uygulaması

Akıllı telefonunuza yüklenecek olan SIP tabanlı uygulamalarla 0850 numaraları kullanabilirsiniz.

Cep Telefonuna Yönlendirme

0850 numaraya gelen çağrıları cep telefonu numaranıza yönlendirerek kullanabilirsiniz. Bu yöntem sadece gelen aramalar için kullanılır.

Taşınmış Numaraların PSTN (Analog Sabit ) Hatlardan Farkları Nelerdir?

Taşınmış numaranın herhangi bir sabit ücreti yoktur. PSTN (Analog Sabit Hat) numaralarda sabit ücret uygulaması vardır.

Taşınmış numarayı lokasyon bağımlılığı olmadan her yerden kullanabilirsiniz. Taşınma, yer değişikliği gibi durumlarda sorun yaşamadan kullanmanız mümkündür. PSTN hat fiziksel hat olduğu için taşınma gibi durumlarda nakil işlemi yapılması gerekir.

Taşınmış tek numaradan eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. PSTN hatlarda tek numara üzerinden tek kanal çağrı alınabilir.

Taşınmış numara esnektir. İstenilen tüm senaryolar hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir. PSTN hatlarda değişiklik zaman alır. Daha maliyetlidir.

Verimor’a Taşınan Sabit Numaralarda Ücretlendirme

Sabit numara taşıma hizmeti tamamen ücretsizdir.

Taşınan numara üzerinden yapmış olduğunuz aramalarda kullanmış olduğunuz tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz. Tarifelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Taşınan sabit numaraya gelen aramalar için numara sahibine ücret yansımaz. Taşınan numarayı arayan aboneye operatörü tarafından ücret yansır.

Sabit Numara Taşıma Başvurusu

Numara taşıma başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Numara taşıma işlemi taşınacak operatörün onay vermesi süresine göre 1-2 gün içinde tamamlanmaktadır.

Online Numara Taşıma Başvurusu