Skip links

WhatsApp Business Uygulamasında 0850 Numara Kullanımı

Kurumsal 0850 WhatsApp Numarası

WhatsApp Business, şirketlere yönelik sunulmuş, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz android uygulamasıdır. Verimor’daki sabit telefon numaranızı (0850 veya coğrafi numara) kullanarak WhatsApp Business uygulamasını kullanabilirsiniz.

WhatsApp Business uygulaması ayaları nasıl yapılır?

Öncelikle Verimor’daki numaramızı Akıllı Yönlendirme Servisi üzerinden cep telefonu numaramıza yönlendiriyoruz.

Daha sonra android telefonumuza Google Play üzerinden WhatsApp Business uygulamasını indiriyoruz.

Uygulamayı açtıktan sonra, numara bölümüne Verimor’daki coğrafi veya 0850 numaramızı giriyoruz.

Uygulama direkt olarak SMS göndermeye çalışacaktır. 1 dakika bekledikten sonra “Beni ara” seçeneğini seçerek aramada okunan güvenlik kodunu ilgili alana giriyoruz.

Artık Verimor’daki numaramızı Kurumsal WhatsApp numarası olarak kullanabiliriz.

Yorum Yapın

  1. peki kurulumu gerçekleştirdikten sonra “her zaman yönlendir” şartını (akıllı yönlendirme servisi) tekrar kaldırabilir miyiz? kaldırmazsak, yine de çağrı alabiliyor muyuz o sabit no için?

    1. Merhaba,

      Kurulumu gerçekleştirdikten sonra “her zaman yönlendir” seçeneği kaldırabilirsiniz. Kaldırmazsanız yönlendirdiğiniz numara üzerinden çağrı alırsınız.

  2. Merhaba. E ticarete başladım. Kendi numaramı wp buissines ile kullanmak istemiyorum fakat bana ait sabit hat numaram da yok. Bir yakınımın işletmesi var onun sabit hattını sadece wp buissines için kullanabilir miyim tabi kendisi de normal görüşmeli olarak işletmesi için kullanıcak. Bir sorun olur mu acaba ?Teşekkürler.