Skip links

Bitrix24 – Verimor SMS Eklentisi

Bitrix24 – Verimor SMS Eklentisi

Bitrix24 – Verimor SMS Eklentisi ile Neler Yapabilirsiniz?

Anlaşma kartından müşteri ile iletişim
Müşteri anlaşma kartından müşteri ile direkt SMS gönderebilirsiniz.

Müşteriler için otomatik mesajlar
Bitrix24’te kişilere otomatik mesajlar gönderebilirsiniz. Sipariş durum değişikliklerinde, ödeme yapıldığında ve teslimat bilgileri gibi bilgileri ilgili kişilere SMS ile gönderebilirsiniz.

Robotlar aracılığıyla otomasyon
CRM’deki robotlar, bir şirketteki hemen hemen her süreci otomatikleştirmenize olanak tanır. Sürecin müşteri ile iletişimle ilişkili olup olmadığı dahil. Bir toplantı planladıysanız, toplantının ayrıntılarını otomatik olarak SMS ile gönderebilirsiniz. Yönetici görevi tamamladı ve belgeleri hazırladı – müşteriye belgelerinin hazır olduğuna dair bir SMS gönderir.

Popüler bir senaryo, bir onay SMS’i göndermektir. Bir müşteri web sitemize gelir, bir form açar ve kaydolur. CRM bunu yakalar ve otomatik olarak bir onay mesajı ve kayıttaki tüm bilgileri SMS ile gönderir.

Kurulum ve Kullanım

1) Online İşlem Merkezi (OİM) > SMS Hizmeti > SMS Ayarlarım sayfasındaki “API Erişimi” pasif ise aktif hale getiriniz.

2) Bitrix24 Market üzerinden “Verimor24” uygulamasını yükleyin.

3) Ayarlar penceresine giderek, ilk alana, genellikle sistem yöneticisi olmak üzere uygulama ayarlarını yönetecek olan kullanıcı adını giriniz. İkinci ve üçüncü alanlara Online İşlem Merkezi (OİM) > SMS Hizmeti > SMS Ayarlarım sayfasındaki “API Erişimi” pasif ise aktif hale getirerek kullanıcı adı ve  api şifresini giriniz.

Bitrix24- Verimor SMS Eklentisi