PayPal ile Ödeme

Verimor Telekom Online İşlem Merkezi (OİM) üzerinden ödemelerinizi PayPal ile yapabilirsiniz.

PayPal Nedir?
PayPal, dünyada 190 ülkede 94 milyon, Türkiye’de ise 1.7 milyon kişinin tercih ettiği güvenli ve kolay online ödeme yöntemidir. PayPal ile ödeme yapmak için kredi kartı bilgilerinizi sadece bir kereliğine PayPal hesabınıza tanımlamanız yeterlidir. Daha sonraki internet alışverişlerinizde PayPal hesap bilgilerinizi girerek kredi kartı bilgilerinizi girmeden ödeme yapabilirsiniz.

Verimor Telekom Online İşlem Merkezinden (OİM) PayPal ile kredi yüklemesi nasıl yapılır?

Verimor Telekom’dan tarafınıza e-posta ile gelen VoIP hesabınızın bilgileri ile Online İşlem Merkezine (OİM) giriş yapınız. Açılan ekranda “Ödeme Yap” seçeneğine tıklayınız. Daha sonra ödeme yapmak istediğiniz tutarı “Miktar, TRY” kısmına yazdıktan sonra “Kart Tipi” kısmından “Paypal”  seçerek “Karttan Çek” butonunu tıklayınız. Online işlem merkezi ödemelerinde minimum 50 TL yükleme yapılabilmektedir.

Açılan ekranda PayPal hesabınızın bilgileriniz ile giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra gelen ekranda “Devam” butonunu tıklayınız.

Daha sonra Verimor Telekom Online İşlem Merkezine (OİM) yönlendirileceksiniz. Yönlendirilen ekranda ödeme ayrıntılarını onaylamanız istenecektir. Onaylamak için “Karttan Çek” butonu tıklamanız yeterlidir.

Ödemeniz onaylandığında, ekranda ödemenizin gerçekleştiğini göreceksiniz. Bakiyeniz artık hesabınıza yüklenmiş durumdadır.