Skip links

Yeni Nesil Telekom Operatörü

Sabit Telefon HizmetiBulut Santral HizmetiToplu SMS Hizmeti

0850 NUMARALAR

0850 Numara nedir? Avantajları nelerdir? Nasıl kullanılır? Nasıl tahsis edilir? 0850’li numaraların 444’lü Numaralardan farkları nelerdir?

Detaylı Bilgi

BULUT (SANAL) SANTRAL

Eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren yeni nesil telefon santrali.

Detaylı Bilgi

TOPLU SMS

En etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan Toplu SMS ile, müşterilerinize veya hedef kitlenize hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Çağrı merkezi alt yapısı için ücretsiz danışmanlık hizmeti, kullanılacak yazılım ve donanımlar konusunda kurulum ve destek hizmetimizden yararlanın!

Detaylı Bilgi

SABİT NUMARA TAŞIMA

Sabit numaranızı değiştirmeden Verimor Telekom’a taşıyabilir, numaranızı daha teknolojik ve ekonomik olarak kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

SABİT NUMARA TAHSİSİ

Coğrafi numara (0212, 0216 ve 0312 v.b.) ve konumdan bağımsız (0850) numara bloklarımızdan online olarak hemen tahsis edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Fatura hesaplama aracını kullanarak bizden hizmet aldığınızda ödeyeceğiniz faturayı hesaplayabilirsiniz.

FATURA HESAPLAMA ARACI
FATURA HESAPLAMA ARACI

0850’li veya coğrafi numara bloklarımızdan (İstanbul)(Ankara)(İzmir)(Bursa)(Antalya)(Denizli)(Aydın)(Muğla)(Balıkesir)(Çanakkale)(Eskişehir)(Kocaeli)(Manisa)(Afyon)(Trabzon)(Samsun)(Kayseri)(Tekirdağ)(Düzce)

sorgulayarak online olarak anında tahsis edebilirsiniz.

NUMARA SORGULA / TAHSİS

Neden Verimor?

16.
Yıl
Abone Sayısı
70.000 +

2008 yılında kurulan şirketimiz, 10 yılı aşkın süredir telekomünikasyon alanında yüksek deneyimli personelleriyle hizmet vermektedir.

Abonelerimize hizmet öncesi ve sonrası teknik ve operasyonel süreçlerde hızlı ve kaliteli destek vermeyi misyon edinmiştir.

TIER III sertifikasına sahip Türk Telekom Gayrettepe ve Türk Telekom Ümitköy Datacenter‘larında aktif-aktif çalışan sistemlerle coğrafi yedeklilik sağlanmaktadır.

Hesabınızla ilgili tüm işlemleri bilgisayar veya mobil telefonunuz aracılığıyla erişebileceğiniz online işlem merkezi (OİM) üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Online işlem merkezi üzerinde yapabileceklerinizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Ses ve SMS tarafında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil (Avea) ile SS7 ara bağlantılarıyla direkt trafik gönderilmektedir. Farklı STH operatörlerle de yedeklilik sağlanmaktadır.

Telekomünikasyon alanında profesyonelleşmiş kendi ARGE ekibi bulunmaktadır. Verimor, iş ortağı veya abone ihtiyaçlarına özel uygulamalar geliştirebilmektedir.

Sistemlerimizde donanımsal ve yazılımsal olarak tüm güvenlik önlemleri mevcuttur. Ayrıca abonelerimiz “Fatura Koruması” özelliğiyle voip hesabına harcama limitleri tanımlayabilirmektedir.

TANITIM DOKÜMANLARI

Tanıtım dokümanlarımızı incelemeyi unutmayın.

İNCELEYİN

MAKALELER

Voip teknolojisi hakkında yararlı bilgiler

İNCELEYİN

SÖZLEŞME ve FORMLAR

Ses ve SMS hizmeti sürecinde gerekli sözleşme ve formlar

İNCELEYİN

DESTEK SÜRECİ

Hızlı, kaliteli ve kayıt altında destek süreci

İNCELEYİN